Üyelik Sözleşmesi

Taraflar

1.1. Bu sözleşme, Kemirgensahiplen.com internet sitesine üye olan ("Üye" veya "Siz") kişi ve Kemirgensahiplen.com ("Şirket" veya "Biz") arasında yapılmaktadır. Bu sözleşme, üyeliğin sağlandığı tarihten itibaren geçerlidir.

Konu

2.1. Bu sözleşme, Üye'nin Kemirgensahiplen.com internet sitesindeki hizmetlerden yararlanmasını ve Üye'nin üyeliği sırasında uyması gereken şartları belirler.

Üyelik Hizmetleri

3.1. Kemirgensahiplen.com internet sitesinde, hayvan sahiplendirme ilanlarını yayınlayabilir, ilanları arayabilir, diğer üyelerle iletişim kurabilirsiniz.

3.2. Şirket, Üye'nin üyeliğini ve üyelik bilgilerini herhangi bir zamanda durdurabilir, değiştirebilir veya sonlandırabilir.

3.3. Şirket, Kemirgensahiplen.com internet sitesindeki hizmetlerde herhangi bir zamanda değişiklik yapabilir veya hizmetleri askıya alabilir.

Üyelik Şartları

4.1. Üye, Kemirgensahiplen.com internet sitesine kaydolurken gerçek ve doğru bilgiler vermekle yükümlüdür.

4.2. Üye, Kemirgensahiplen.com internet sitesindeki hizmetleri yasal amaçlar için kullanacaktır.

4.3. Üye, Kemirgensahiplen.com internet sitesindeki hizmetleri kullanırken başka üyelerin haklarına saygı gösterecektir.

Şartların Değişmesi

5.1. Şirket, bu sözleşmede değişiklik yapabilir. Değişiklikler, Kemirgensahiplen.com internet sitesinde yayınlanarak yürürlüğe girecektir. Üye, değişikliklerin yürürlüğe girdiği tarihten itibaren bu sözleşmenin değiştirilmiş hükümlerine uyacak ve söz konusu değişiklikleri kabul etmiş sayılacaktır.

Gizlilik ve Kişisel Veriler

6.1. Şirket, Üye'nin kişisel bilgilerini, ilgili mevzuat hükümleri uyarınca gizli tutmayı taahhüt eder. Üye, bu sözleşmeyi kabul etmekle, Şirket'in kişisel verilerini işlemesi, kullanması ve saklamasına açıkça izin verir.