Ticari Elektronik İleti Gönderimi Hakkında Bilgilendirme ve Onay Beyanı

Sayın kullanıcı,

Kemirgensahiplen.com sitesi olarak, kemirgen hayvanlarının ücretli veya ücretsiz sahiplendirilmesi konusunda sizinle elektronik iletişim kurarak bilgilendirici içerikler sunmak istiyoruz. Ayrıca, hayvan sağlığı, bakımı ve genel hayvanseverlik konularında da sizlere yardımcı olmak amacıyla ticari elektronik ileti göndermek istiyoruz.

Bu kapsamda, sizinle elektronik posta, SMS, anlık mesajlaşma, telefon, sosyal medya ve benzeri iletişim kanalları üzerinden iletişim kurabiliriz. Bu iletişimlerde; bilgilendirici içerikler, kampanyalar, indirimler, duyurular, yenilikler, anketler ve benzeri konular yer alabilir.

Ticari elektronik ileti gönderimimize onay verirseniz, size daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşarak hayvanseverlikle ilgili konular hakkında bilgilendirme yapabiliriz. Bununla birlikte, ticari elektronik ileti gönderimimize onay vermemeniz halinde, size bu tür bilgileri gönderemeyeceğiz.

Aşağıda yer alan onay beyanını işaretleyerek, ticari elektronik ileti gönderimimize izin vermiş olursunuz:

Ticari elektronik ileti gönderimi için onay veriyorum.

Bu onayınız, sizin tarafınızdan herhangi bir sebep olmadan her zaman geri alınabilir. Bunu yapmak için, size gönderilen her ticari elektronik ileti alt kısmında yer alan "Abonelikten çık" bağlantısına tıklayarak bu talebinizi bizimle paylaşabilirsiniz. İsteğiniz en kısa sürede işleme alınacak ve size artık ticari elektronik ileti gönderilmeyecektir.

Kişisel verilerinizin korunması konusunda büyük önem veriyoruz. Bu sebeple, size gönderilen tüm ticari elektronik iletilerde yer alan bilgilerinizi gizli tutacağız ve bu bilgileri sadece iş amaçlarımız doğrultusunda kullanacağız.

Sizlere en kaliteli hizmeti sunabilmek adına her zaman bilgilendirici, eğitici ve faydalı içerikler üretmeye çalışıyoruz. Bize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder, her türlü soru ve görüşleriniz için bize ulaşmaktan çekinmeyin.

Saygılarımızla, Kemirgensahiplen.com